Příměstský tábor v roce 2016

Vážení přátelé, v roce 2016 pořádáme třetí ročník našich tenisových kempů. Dopřejte svým dětem prima sportovní týden na našem příměstském táboře. Připravili jsme pro Vaše děti šest prázdninových termínů.

Nábor v září 2015

Vážení rodiče,

pokud máte zájem umístit dítě do tenisové školy, stačí nám napsat email s Vašimi požadavky na trénink ( kolikrát týdně má dítě hrát, skupinová nebo individuální forma).  Děti, které mají zájem o trénink tenisu min. dvakrát týdně, budou do programu umístěny přednostně.

Chcete vidět výsledky společné práce Vašeho dítěte a trenérů? Trénink třikrát týdně je optimální start. Rádi přijmeme do programu děti, u kterých uvidíme výsledky.

Co Vám nabízíme?

Dítě hraje s jedním trenérem po celou sezonu, po domluvě (Pokračování textu…)

Hrajeme venku od 13. dubna

V týdnu po Velikonočním pondělí, probíhá pár tréninků venku po domluvě, ale naplno začínáme od 13.4. v pondělí. Těšíme se na venkovní hraní a doufáme, že počasí nebude proti.

Blíží se venkovní sezona – Začněte s námi už od Dubna 2015

Na jaře 2015 rozjíždíme lekce pod otevřeným nebem. Pokud hledáte trenéra tenisu pro sebe nebo pro své děti, čtěte dál. Zatelefonujte nebo nás kontaktujte zprávou přes facebook nebo email. Domluvte svým dětem ukázkovou hodinu. Pokud vám schází raketa tak Vám jednu zapůjčíme.

U nás víte s kým trénujete. Oba trenéři Jiří i David si prošli školením trenérů na základní úrovni ( 3. trenérská třída), to jim bylo málo a dál úspěšně prošli školením v centru českého vrcholového tenisu v Prostějově ( 2. trenérská třída). (Pokračování textu…)

Vánoční akce pro děti, 13. prosince 2014

Zveme Vás na Vánoční tenisové dopoledne, které se uskuteční 13. 12. 2014 v Clubu Classic. Akce je určená dětem, které docházejí na tenisové lekce ale i těm, kteří by si chtěli zasportovat a zasoutěžit a tenis nikdy nehrály. Pozvěte své kamarády na zábavné sportovní dopoledne! Budeme rádi za každého přihlášeného účastníka. Akce bude probíhat mezi 9 a 12 hodinou. (Pokračování textu…)

Přihlašte děti na naše tenisové lekce na rok 2014/2015

Vážení rodiče. Již teď můžete přihlašovat děti do tenisových lekcí. Venku se bude hrát do poloviny října, potom následuje přechod pod střechu. Pokud máte tedy zájem o to dopřát svému dítěti kvalitní sportovní vyžití neváhejte a kontaktujte nás. Jako novinku zařazujeme skupinovou sportovní přípravku, kde děti získají na obratnosti, rychlosti, síle i vytrvalosti. (Pokračování textu…)

Prázdniny 2014

Přejeme Všem školákům i jejich rodičům příjemné Léto 2014.Protože nás tenis baví, tak budeme pokračovat v práci a to zejména na Tenisových příměstských táborech na Classicu. Někteří z Vás s námi budou pokračovat i přes prázdniny, někteří budou pokračovat v září. Pokud máte zájem o prázdninové hraní, tak se na Číst více…

Příjímáme nové hráče

Jaro je tady! Počasí přeje tenisu a kurty jsou již připraveny ke hře. Přihlašte své dítě do celoročního tenisového programu. Mladší děti od čtyř do sedmi let učíme hrát tenis přes malou síťku s měkčími a pomalejšími míčky, tak aby si co nejdříve užili hru jako na klasickém hřišti. Tomuto konceptu se říká minitenis. (Pokračování textu…)